Etkinlikler

Mar 15

Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 6. Uluslararası & 8. Ulusal YUDSA Kongresi 15 Mart Cuma günü başlıyor.

Dünyanın pek çok ülkesinden diş hekimliği fakültesi öğrencilerinin birbirinden iddialı bilimsel çalışmalarıyla yer aldığı Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Kulübü (YUDSA) Kongresi’nin 8’ncisi, 15-17 Mart 2019 tarihlerinde, Diş Hekimliği Fakültemizde gerçekleştirilecek.

Mar 25

Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi "Sağlık Ağızdan Başlar" temalı ağız ve diş sağlığı seminerlerimiz; Dr. Öğr. Üyesi Ebru Özkan Karaca’nın Diş Eti Hastalıkları; “Genel sağlık ve ağız sağlığı açısından önemi ve korunma yolları." konu başlığı ile 25 Mart Pazartesi 14.00’te Caddebostan Kültür Merkezinde devam ediyor.

*Herkesin katılımına açık ve ücretsiz seminerimize davetlisiniz! 

Oca 28

“Porselen dişler hakkında merak edilenler!” 28 Ocak Pazartesi 14.00’te Prof. Dr. Nuray Çapa’nın sunumuyla Caddebostan Kültür Merkezinde…
*Halka açık ve ücretsiz seminerimize davetlisiniz! 

Oca 04

“Süt dişleri” Nasıl olsa düşecek mi? Yoksa gerçekten önemli mi? Soruların yanıtları 04 Ocak Cuma 14.00’te Doç. Dr. Senem Selvi Kuvvetli’nin sunumuyla Caddebostan Kültür Merkezinde…
Katılımınızdan mutluluk duyacağız.

Ara 10

Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi olarak Caddebostan Kültür Merkezinde düzenlediğimiz “Sağlık Ağızdan Başlar” temalı ağız ve diş sağlığı seminerlerimiz 10 Aralık Pazartesi günü Doç. Dr. Elif Delve Başer Can’ın “Kanal tedavisi mi? İmplant mı?” sunumuyla devam ediyor.

*Seminer herkesin katılımına açık ve ücretsizdir.

Kas 25

Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi olarak Ağız Diş Sağlığı Haftası ve Diş Hekimleri Günü kapsamında düzenlediğimiz 3. Geleneksel Diş Buğdayı etkinliğine ev sahipliği yapıyoruz. Tüm meslektaşlarımızı ve ailelerini bir araya getirmeyi hedeflediğimiz, çocuklarımızın da renkli animasyonlarla keyifli anlar yaşayacağı geleneksel kahvaltı etkinliğimize katılımınızdan memnuniyet duyacağız.

Kas 06

Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Sürekli Eğitim Programı'nın ilk eğitimi olan  'Diş Hekimliği Eğitimi'  6 Kasım 2018 Salı günü 19.00 - 21.00  saatleri arasında Açış konuşmasının Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ender Kazazoğlu'nun yapacağı ve ardından Prof. Dr. Gündüz Bayırlı'nın vereceği Endodonti Eğitimi ile gerçekleştirilecek.